Тернопіль увійшов до трійки кращих обласних центрів України та визнаний кращим містом за якістю життя.

Таку інформацію днями оприлюднили місцеві інтернет-сайти з посиланням на телеканал ІНТБ.

За інформацією телеканалу, дослідження проводила «Українська Інвестиційна Газета».

При визначенні кращих автори рейтингу «ТОП 100» не лише вивчали документи, але й керувалися власними враженнями від міста. Для цього делегація з Києва навіть спеціально приїздила до Тернополя.

Нагородження переможців має відбутися 20 жовтня у Кабміні. На церемонію запрошений міський голова Тернополя Роман Заставний.

На жаль, інформації про даний конкурс на сайті «Української Інвестиційної Газети» нема.

Редакція ZZ щиро радіє з успіхів нашого міста. От тільки цікаво, який критерій став вирішальним для членів журі: добротні тернопільські дороги, зразкова робота жеків, ідеальна чистота вулиць і дворів чи, можливо, щось інше?

Очевидно, що перемога у номінації є підставою для радощів не тільки для пересічних тернополян, а й (насамперед) для чинного міського голови Романа Заставного, особливо у світлі виборів. Адже тепер Роман Йосипович матиме ще один аргумент у боротьбі за нагріте крісло.

Довідка ZZ:

«Українська Інвестиційна Газета» – всеукраїнський фінансово-економічний щотижневик, видається з травня 1995 року. Це професійне ділове видання, що освітлює питання та проблеми вітчизняного бізнесу, світових ринків, перспектив залучення інвестицій.

Також редакція «Інвестгазети» пропонує своїм читачам тематичні додатки про важливі галузі та ринки («Авторинок України», «Нафта і газ України»), а також щорічне видання «ТОП 100».

«Інвестгазета» виходить накладом 27 000 екземплярів.

Інф. звідси.