«Година землі», – акція під такою назвою об’єднала сьогодні людей у різних країнах світу. Люди на 60 хвилин вирішили відмовитися від використання електроенергії, щоб привернути увагу громадськості до екологічних проблем.

Приєдналися до цієї екологічної ініціативи і тернополяни. На годину без світла залишився Тернопільський замок, а також відмовилися від використання електроенергії упродовж 60 хвилин деякі жителі міста. «Початок акції – о 20.30», – повідомила прес-секретар Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич.

«Загалом місто вдруге долучається до цієї акції. На 60 хвилин вимкнули світло у Тернопільському замку. Також долучилися до Всесвітньої акції «Година землі» усі небайдужі до екологічних проблем планети тернополяни, організації та комерційні установи». Учасники акції показали стурбованість за майбутнє планети та єдність у бажанні захистити природу. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компаній та Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Додамо, акція «Година Землі» розпочалася у 2007 році за ініціативи Всесвітнього фонду природи WWF в Австралії. З кожним роком до проведення кампанії приєднуються мільйони людей з усього світу, а у 2009 році долучилася і Україна. Учасники акції намагаються привернути увагу і до глобального потепління, що загрожує більшості країн світу.

Софія Романська