Дехто в нашому місті досі вірить в байки, що у нас перебуватиме якась з команд-учасниць Євро-2012. Поки сумніви остаточно не розвіялися, влада ремонтує стадіон, а вболівальники мріють побачити на ньому, хоча б тренування, грандів світового футболу.

ІнТБ розповідає, що уболівати за улюблену команду на тернопільському стадіоні можна буде і в дощ. Таку можливість мешканці та гості Тернополя матимуть після накриття трибун спорткомплексу. Наразі накривають південну його частину, – розповідає директор ТОВ «Добробуд» Василь Кікінежді.

Окрім накриття, на стадіоні замінять самі трибуни, табло і покриття доріжок. Згідно з вимогами УЄФА, завершити ремонтні роботи потрібно до листопада 2011 року, – каже міський голова Тернополя Роман Заставний.

Якщо погода і темпи робіт дозволяють виконати роботи вчасно, то фінансування реконструкції залишає бажати кращого, – пояснює Роман Заставний. За попередньою домовленістю, гроші на стадіон повинні виділити Тернопільські міська та обласна ради, а також держава. При необхідних 17 мільйонах гривень, 3 мільйони цього року та 4 – наступного поки що виділяє лише влада міста.

Щоб не залежати від надходжень, можна перейти на самоокупне фінансування, – каже директор тернопільського стадіону Ярослав Колісник. Проте для цього на стадіоні треба створити належні умови, повідомляє ІнТБ

Залишилося дочекатися команди, заради якої хотілося йти на стадіон і в дощ, і в сніг.