Безпосередній начальник хамовитого сержанта Замначальника Одеського ДАІ Микола Михайлов вважає, що таким, як даїшник Олександр Швець, який проявив неповагу додержавної мови, не місце в міліції.


Про це він заявив на зустрічі з журналістами.

“Вважаю, що таким, як він, працівникам не місце у лавах ДАІ. Мають бути вжиті найжорсткіші заходи також до керівників підрозділу, в якому служить інспектор Швець”, – заявив Михайлов.

В свою чергу начальник Одеського міського відділу ДАІ Віктор Ковальов відзначив, що “залежно від результатів розслідування інспектору буде оголошено дисциплінарне стягнення – від зауваження до звільнення з органів”.

Як повідомлялося, інспектор Одеського міськДАІ Швець при виконанні своїх службових обов`язків відмовився спілкуватися державною мовою з водієм приватного автомобіля, заявивши: “Не розумію тєлячої мови”, пише УП

Від редакції додамо, що звільнення винуватого може призвести до ще більшої агресії російськомовних одеситів по віднощенню до всього українського. Крім того, міліцейське начальство використовує ситуацію для кадрових перетасовок в керівному складі УМВС.