В суботу 28 липня 2012 року журналісти ТРК «Україна» запросили представників так званої Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УП ГКЦ), більш відомої як тоталітарна секта Догнала, на телепередачу «Говорить Україна». Під час неї розкольники мали би дискутувати з представниками УГКЦ.

Запис програми було заплановано на неділю 5 серпня 2012 року в м. Києві о 10:00. Однак, 3 серпня 2012 року, запис телепередачі був відкликаний, тому що провід Української Греко-Католицької Церкви відмовився брати участь у цій провокації. Очевидно, що канонічній церкві нічого обговорювати з сектою, яка зомбує  прихожан, провокує релігійні конфлікти на  Галичині.

Дивно те, що телеканал, який належить Рінату Ахметову так охоче взявся піарити невелику релігійну групу саме із Західної України. Чому б журналістам з ТРК “Україна” не пошукати для своїх передач сектантів на Донбасі чи у Криму?

Також цікаво, які з тернопільських сайтів опублікують одну з численних прокламацій, якими завалюють електронні скриньки догналівці?