На форумі “Української правди” опубліковано інсайдерську інформацію. Така технологія може бути використана і у нас в області.

Повідомлення від керівника районної організації Київської області однієї із політсил.
До мене як юриста звернувся старий знайомий – очолює список до райради. Говорить з болем:
“На 7 -7.30 сьогодні вже з 50 дільниць вивезено підписані [/b]всіма членами ДВК[b] протоколи про підсумки виборів.
І список моєї партії до райради за цими протоколами матиме менше 3% (2,8-2,9%), тоді як за власними опитуваннями розраховували принаймні на 8-9%”.
Кажу, як же ти подав до ДВК від партії таких людей, які у день виборів зрадили?
– А це не я підбирав. Їх списки – на ДВК та на спостерігачів привіз керівник обласної організації. А я лише підписав. Бо коштів нема, а чим мені платити власним партійцям, яких вже привчили, що за вибори (чи мітинги) платять.
-І що люди у списку не викликали підозри?
– Та були дехто у списку з ідейних українофобів, прихвостнів регіоналів, а може і всі такі. Але керівник обласної організації завірив, що включення цих кількох сумнівних людей – ультимативна умова від регіоналів, щоб партійних спонсорів не пресували і щоб у нашої партії не вкрали голоси, а лише у інших. Я повірив, і ось вибори провалено.
– А ти дзвонив цьому обласному керівнику?
– Так, не лише йому. І він, і інші районні керівники партії кажуть, що регіонали підвели, кинули. Що така ситуація по всій Київській області, навіть у Сквирі, де районний керівник не підписав списки, то хтось ці списки підробив і печатку десь дістали.
-А інші партії, що мають структури?
– Боюсь, що і там знайшли ключик: чи до обласних, чи районних керівників, чи безпосередньо до членів ДВК та спостерігачів.
-А екзит-поли?
– Вже оплачені владою, все співпаде до десятої відсотка.