Нові приміщення пообіцяв політехнічному університету голова облдержадміністрації Михайло Цимбалюк.

– Потребує покращення матеріально-технічна база, ведеться пошук нового приміщення для потреб вузу, – повідомив Цимбалюк під час засідання наглядової ради ТНТУ. – Ці та інші питання будемо вирішувати разом, у тісній співпраці вузу та влади.

Цікаво, що очільник «Батьківщини» в області Василь Деревляний сьогодні під час прес-конференції пожалівся на «тісну співпрацю» влади з вузами.

– Не буду точно стверджувати,  що так сталося, але мені повідомили, що бути довіреними особами кандидата на міського голову Петра Гоча зобов’язали трьох ректорів місцевих вузів.  Тоді як нашого кандидата в депутати-викладача викликав ректор і сказав, що якщо він балотуватиметься за нашим списком, то звільнять і його, і самого ректора, – бідкався Деревляний.

Тернопільському політтеху голова ОДА також пообіцяв сприяти у створенні оздоровчого центру для студентів та викладачів, а також конференц-центру.

Михайло Цимбалюк втішився з того, що до складу наглядової ради ТНТУ ввійшов керівник корпорації «Ватра» Василь Щиренко.
– Сьогодні на виробництві є потреба у кваліфікованих кадрах, а нашим завданням є працювати так, щоб випускники вишів не поповнювали ряди безробітних. А отже – потрібно налагоджувати тісний зв’язок вузу із виробництвом, – сказав Цимбалюк. – Незабаром також плануємо відкрити у вузі ще й напрямок підготовки фахівців державної служби, стимулюватимемо розвиток міжнародного співробітництва.  Тут є наукова еліта і цікаві ідеї, які потрібно розвивати та втілювати в життя.