“Танець об’єднує Вишнівецьку громаду і за це Вам спасибі!” – Володимир Кравець привітав місцевий танцювальний колектив із 17-ти річчям

14/06/2018 0
Розмір тексту:

Подарунками, усмішками та незабутньою концертно-святковою програмою «Життя у ритмі танцю» своє 17-те день народження нещодавно відзначив вишнівецький зразковий аматорський танцювальний колектив «Орхідея».

Так, в день звітного концерту щоб привітати зі святом юних танцюристів до приміщення Вишнівецького будинку культури завітали не лише батьки, друзі та жителі громади, а й керівництво ОТГ. Зокрема, з привітальним словом звернувся й очільник об’єднаного Вишнівця Володимир Кравець, за сприяння якого повністю оновили актову залу разом зі сценою.

– Я хочу висловити свою щиру подяку чудовому колективу «Орхідея» за такий чудовий виступ. Ви і самі, мабуть, розумієте, що відреставрована сцена, освітлення, костюми чи відновлена зала – нічого не значать без дітей та їхнього керівника. Хочу зауважити, що балетмейстер танцювального колективу «Орхідея» Оксана Пілярчук справжній керівник. Харизматична, талановита, наполеглива. Професіонал, яка вміє ставити цілі та досягати їх. «Бачу ціль не бачу перешкод» – це її девіз. Саме завдяки роботі таких професіоналів ми творимо майбутнє, адже вони вчать наших дітей, запалюють їхні серця цілями та метою, стимулюють їх до самовдосконалення та власним прикладом показують, що не потрібно боятися іти до мрії. Танець об’єднує нашу громаду і за це ще раз «Орхідеї» спасибі. З іншого боку, в нас у громаді зараз практично кожного тижня проводяться різноманітні заходи. Особисто я радий, що дітки мають де тренуватись, що в них є відновлене приміщення з хорошими умовами. Також в школах тривають реконструкції, у Старому Вишнівці збудований сучасний актовий зал та відремонтований спортзал. Гадаю, люди задоволені від того, що відбувається в нашій громаді, – поділився Володимир Кравець.

З моменту свого створення, «Орхідея» неодноразово підтверджувала свій професійний рівень та свою майстерність численними перемогами на найрізноманітніших конкурсах і фестивалях. Їй аплодували в Києві, Тернополі, Чернівцях. Вінниці, Хмельницькому, Івано-Франківську, Чернігові, Харкові, Одесі. Виступали вишнівецькі танцюристи і закордоном – в Сербії, Болгарії тощо.

Впродовж 17-ти років в «Орхідеї» вчать народних, спортивно-бальних, естрадних та сучасних танців. Діти вражають своєю технікою та рівнем. Не менше захоплення викликає і багатство вбрання: починаючи від бальних суконь, української народної одежі, закінчуючи костюмами зелених пишних ялинок, кругленьких смайликів чи навіть маленьких пінгівнчиків. Частково сценічний гардероб «Орхідеї» допоміг надбати і ПАП «Добрий самарянин», який є генеральним спонсором колективу.

 – Хочу подякувати діткам, батькам. А особлива подяка від імені нашого колективу адресована нашому генеральному спонсору «Доброму самарянину». Саме завдяки Володимиру Кравцю ми маємо сценічний лінолеум, про який ми дуже довго мріяли; також ми завжди мріяли танцювати саме в такому оновленому залі, на такій сцені. Раніше у нас цього не було. Добре тренуватись, однак, кращий результат залежить і від умов, в яких навчаються дітки, – розповіла Оксана Пілярчук, керівник, балетмейстер танцювального колективу «Орхідея».

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...