Подальший розвиток подій у Мукачево в такому ж руслі може призвести до протистояння, яке становитиме небезпеку для всієї країни.

Цимбалюк ВіталійПро це у коментарі “За Збручем” сказав депутат міськради Віталій Цимбалюк, коментуючи перестрілку між бійцями “Правого сектору” та міліцією у Мукачевому Закарпатської області.

“З великою тривогою спостерігаю за подіями у Мукачевому. Знаю особисто багатьох хлопців з “Правого сектору” – і з якими проходили вишкіл у Марусиному батальйоні, і котрі зараз захищають нашу країну в зоні АТО. Впевнений у їх чесності та порядності, безмежній любові до України та рішучості у боротьбі за її достойне майбутнє. Однак подальший розвиток подій в такому руслі, як є, може призвести до серйозного протистояння, що вкрай небезпечно сьогодні для нашої держави. Адже коли йде війна, то принаймні у тилу має бути повний порядок! Я закликаю і побратимів із “ПС”, і владу заспокоїтися і сісти за стіл переговорів, щоб не допустити подальшого кровопролиття і загострення конфлікту. На нас дивиться увесь світ…” – зазначив Віталій Цимбалюк.

Читайте на цю тему: