Практику оздоровлення дітей в таборах, які діють при школах, з наступного року відмінять на Тернопільщині.

Відповідне рішення, як повідомили в прес-службі облдержадміністрації, голова ТОДА Михайло Цимбалюк озвучив під час педагогічної конференції вчителів Тернопільського району.

– Будьмо відвертими – хіба може дитина оздоровитися та відпочити, прийшовши на канікулах у ті самі стіни, де рік навчалася?! Навіть з психологічної точки зору це – неправильно, адже школяр фактично не змінює місця свого постійного перебування, бо ж саме у школі учень знаходиться більшу частину дня, – наголосив Цимбалюк. – То чи варто говорити про якісний відпочинок у пришкільних таборах.

За даними прес-служби, педагоги підтримали ініціативу керманича області відмінити з наступного року практику таких форм організації відпочинку та оздоровлення дітей, натомість заплановано скеровувати дітей на літній відпочинок у спеціально пристосовані для цього дитячі табори.

Правда рівень інфраструктури останніх теж доведеться суттєво покращити до наступного літа. Адже на початку серпня той же Михайло Цимбалюк розкритикував умови відпочинку в дитячих таборах області. Відтак заявив про наміри провести спільну нараду з власниками таборів та керівниками обласних управлінь, аби до наступного літнього оздоровчого періоду підготуватися мінімум 2-3 табори, які можна буде показати як взірцеві.

– Всі інші повинні будуть підтягуватися до них. Бо поки що лозунг «Все найкраще – дітям» залишається лише на словах. І мені прикро визнавати, що це літо ми вже проспали,  – сказав по початку серпня Цимбалюк.