3 з 5 перших місць у тернопільському списку партії Тігіпка займуть жінки. Це підприємець  екс-директриса “Текстерно” та екс-чиновник облдержадміністранії часів Леоніда Кучми – Лідія Созанська, директор ТВ-4  Юлія Винокур та директор ТОВ “Альпо” Лариса Слободянюк.

Сильну стать в партії, яка називає себе сильною, представляють приватний підприємець Андрій Смоляров та голова обласного осередку партії Юрій Желіховський. Наші інформатори на конференції також побачили відомого підприємця та голову обласної федерації футболу Володимира Мариновського. З неофіційних джерел нам стало відомо, що  екс-керівник СДПУ(о), поруливши певний момент в команді Юлії Тимошенко, зараз вирішив зробити ставку саме на проект Сергія Тігіпка і буде балотуватися від “Сильної України” на мажоритарному окрузі на Новому Світі.

ZZ дивується з того, що амбіції  кількаразового кандидата в мери зараз обмежилися планами боротьби за одномандатний округ.  Маючи давні дружні ще з комсомольських часів стосунки з керівником місцевого осередку “Сильної України” Мариновський міг би замахнутися на більше