Автомобіль заступника голови Бережанської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Степана Кленика спалили невідомі.  Кленик є кандидатом у депутати від ВО «Свобода» до Бережанської районної ради. На виборах Президента України 2010 року очолював Бережанський районний виборчий штаб кандидата в Президенти Олега Тягнибока

Підпал автівки, повідомили в прес-службі обласної організації ВО «Свобода», стався вночі.  Автомобіль був припаркований біля житлового багатоповерхового будинку у Бережанах порід з іншими автомобілями. За даними прес-служби, невідомі виламали двері авто і підпалили салон, внаслідок чого автомобіль згорів. З приводу інциденту потерпілий звернувся в правоохоронні органи.

– Такими методами останнім часом намагаються залякати свідомих, ідейних громадян, щоб вони не брали участі у місцевих виборах, – цитує прес-служба голову обласної організації ВО «Свобода» Олега Сиротюка. – Завдання репресивного апарату, котрий уже запущений у дію, – знайти та покарати найактивніших. Ми проведемо власне розслідування з приводу спаленого автомобіля нашого побратима та обов’язково знайдемо вандалів.

Що буде з вандалами він уже не каже. Мо, у відповідь «Свобода» теж спалить кілька автівок опонентів. Звісно, якщо автомобіль їхнього побратима справді підпалили зловмисники, а не незагашена цигарка, забута у салоні.