Вчора у сусідньому Івано-Франківську  в приміщенні друкарні “Кубекс” 111 тисяч фальшивих виборчих бюлетенів до Івано-Франківської обласної ради у багатомандатному виборчому окрузі та 80 тисяч по мажоритарних округах області, повідомляє сайт ВО “Свобода”

Члени обласної територіальної виборчої комісії, народні депутати та чинні депутати й кандидати в депутати Івано-Франківської обласної ради, які прибули на місце виготовлення бюлетенів та виявили додатково надрукований тираж, впродовж тривалого часу не могли викликати на місце подій прокурора області Миколу Гошовського й керівний склад правоохоронних органів. Лишень після наполегливих зусиль присутніх політиків й під тиском того, що лідер ВО “Свобода” факт такого ігнорування оприлюднив у прямому етері телеканалу ICTV, вказані особи прибули на місце злочину.

Присутній на місці подій голова Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, депутат обласної ради Олександр Сич заявив:

“Очевидно, що ці сотні тисяч бюлетенів надруковані владою з метою сфальсифікувати вибори і збільшити результат Партії регіонів на Прикарпатті. Зрозуміло, що жоден свідомий мешканець бандерівського краю, на відміну від нащадків московських окупантів, не віддасть свій голос за представників прокремлівського режиму Януковича. Тому “одобрямс” для українофобської влади забезпечуватимуть підкупами, фальсифікаціями та махінаціями.

Примітно, що на одному з верстатів друкарні красується наліпка партії “Відродження”. Слід нагадати, що донедавна обласною організацією цієї партії керував нею нинішній голова ОДА Михайло Вишиванюк, який сьогодні очолює передвиборчий список Партії Регіонів до обласної ради.

Ще під час вибору обласною виборчої комісією друкарні, яка мала б друкувати бюлетені, ми звертали увагу на те, що таку важливу роботу намагаються доручити не відомій в краї друкарні “Кубекс”. Адже вона тільки місяць тому вийшла на поліграфічний ринок області й на час прийняття рішення не володіла виробничими приміщеннями, обладнанням й не мала найманих працівників. В той же час на Прикарпатті вже довший час працюють й прекрасно себе зарекомендували такі друкарні як друкарня імені Шухевича в Коломиї чи друкарня “Таля” у Брошневі. Однак після неодноразових засідань комісії, під тиском провладної більшості у її складі й з переваглою в один голос, який був послужливо наданий цій більшості представником “Фронту змін”, рішення прийняли саме в користь тієї друкарні “Кубекс”, на складі якої й виявлено зловживання.