Сьогодні сайт Провсе поширив заяву трьох тернопільських свободівців, де ті заявляють про свій перехід в БЮТ через моральну та ідеологічну наругу, яку над ними вчинили в колишній партії

Від себе додамо, що за такі перебіжки перед самими виборами прийнято преміювати прохідними місцями у виборчих списках. Ось що пишеться в заяві (зі скороченнями): ” Ми, члени Всеукраїнського об’єднання «Свобода», публічно заявляємо про вихід з цієї партії і закликаємо тернополян не вірити обману та популізму, який прикривається під голослівною ідеєю націоналізму та служіння Україні.

Напередодні виборів в партії почали з’являтися нові люди, які ніколи не були прихильниками «Свободи», але на чолі з місцевим керівництвом вони очолюють партійні списки, займаються популістичною прокламацією, коли під виглядом боротьби з існуючим режимом вирішуються виключно особисті інтереси.

Ми переконливо заявляємо, що Тернопільська «Свобода» не має на меті допомагати людям чи реально протистояти та боротися з беззаконням чинної влади.

Ми засуджуємо і більше не будемо миритися з тим, що під патріотичними гаслами очільники партії «Свобода» наглумилися над нами, членами цієї партії, над тернополянами та над усіма українськими цінностями.

Висловлюємо своє переконання в тому, що єдиною політичною силою, яка протистоїть свавіллю та беззаконню провладної команди, є партія Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Саме навколо партії «Батьківщина» повинна відбутися консолідація здорових сил суспільства, які без пафосу та популізму готові боротися з діючим режимом.

29 вересня 2010 року

Семанишин Іван Васильович, Мосора Юрій Романович, Кітура Тарас Богданович”