“Свободівці” вимагають притягнення до кримінальної відповідальности солістки Національної опери України Катерини Абдуліної.

російський рубль далі падаєВідповідне звернення до Голови СБУ, Генпрокурора, голів МВС та Мінкульту з вимогою скерували депутати Ігор Мірошниченко, Андрій Мохник, Ірина Фаріон та Олександр Мирний, передає прес-служба Свободи.

Парламентарі наголосили, що співачка розпалює міжнаціональну ворожнечу та поширює українофобські вислови на власній сторінці в соціяльній мережі Facebook.

“Висловлюваннями із застосуванням термінів “бидлячі українські школи” та “бидло” є образливими та принизливими для людей, що проживають на території України, для яких рідною мовою є українська”.

Депутати-свободівці зауважують, що такі висловлювання солістки принижують честь і гідність українців, розпалюють національну ворожнечу та ненависть, ображають почуття українців. Це нахабство вищої міри, яке потребує негайного втручання й відповідного покарання, пише УП

Так, реагуючи на українофобські витівки Абдуліної свободівці скерували депутатське звернення до Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України та Міністра культури з вимогою притягнення вищезазначеної особи до відповідальности за фактом розпалювання міжнаціональної ворожнечі, відповідно до ст. 161 Кримінального кодексу України, та з проханням зобов’язати солістку публічно вибачитися перед українським народом.

У своєму дописі Адбуліна називає “бидлячими” українські школи, що є образливим висловом та порушує честь і гідність українських громадян.

Окрім того, артистка зауважує, що в російськомовній гімназії “контингент батьків різко відрізняється від бидлячих українських шкіл” та радіє з того, що її дитина “навчається серед морально здорових дітей, а не серед бидла”.