Під час прямого ефіру на одній з тернопільських радіостанцій журналістка запитала представників «Свободи» Олега Сиротюка та Володимира Стаюри про те як вони ставляться до того, що конкуренти розповсюджують інформацію щодо  фінансування  «Свободи»  Партією регіонів.

Присутній в студії голова облорганізації Олег Сиротюк у відповідь на це запитання дуже довго розповідав, що в «Свободи» є своя економічна рада, до якої входять підприємці, що допомагають партії і, мабуть, так заговорився, що конкретики з його вуст радіослухачі не почули. Інший учасник ефіру від «Свободи»  спробував заперечити питання журналістки, однак чомусь для опису безглуздості цих звинувачень обрав образ  інопланетян. Розповів також відомий анекдот. З різкості його мови можна було здогадатися, що він обурений, але слова звучали непереконливо.

Редакція ZZ, звичайно, не вірить, що ПР фінансує Сиротюка і Стаюру, але повчитися умінню переконувати слухачів їм треба. Наприклад,  в колишнього колеги по облраді Ореста Муца, який свого часу проголосив легендарний виступ про зустріч у черзі. В інтернеті є багато посилань на цей спіч. Для тих, хто його не бачив і не чув друкуємо посилання