Екставагантна соратниця Тягнибока видала на гора нову цитату, яку будуть жваво обговорювати. Депутат Львівської обласної ради Ірина Фаріон вважає, що свято 8 березня – це питання комплексів, 14 лютого – маніпуляції американських маркетологів, а 23 лютого – взагалі «караул».

В розмові з журналістом агенції «Уніан» депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» зізналась, що коли знайшла у шкільних щоденниках свої вітання мами з 8 березня, їй стало «дуже соромно».

Депутат характеризуючи Міжнародний день жінок відзначила, що «це питання глибоких внутрішніх затаєних комплексів у стосунках між чоловіком та жінкою. Мені здається, що значна частина суспільства у своїх стосунках не навчилася бути абсолютно відкритими, абсолютно вільними та абсолютно щирими».

Ірину Фаріон абсолютно не здивував заклик Гілларі Клінтон, в якому американський політик привітав жінок з 8 березня. «Гілларі Клінтон представляє так зване «полікультурне суспільство», яке перебуває у абсолютному антагонізмі із ментальністю українців. США – це країна, яка утворилася внаслідок приїзду туди людей з різних країн, і вони насправді ніколи не будуть мати цілісного світогляду, а завжди будуть розшарпані. Завжди будуть роздвоєні, із комплексами, претензіями та завжди будуть в’язнями своєї умовної свободи. Тому їхнє лицемірство на всіх рівнях цілком логічне та прогнозоване?», – вважає депутат.

Зауваживши, що сама вона не святкує це свято, Ірина Фаріон розповіла, що депутати Львівської обласної ради від ВО «Свобода» пропонували перенести сесію на 8 березня, проте інші депутати не підтримали таку пропозицію.

«8 березня – робочий день, який не повинен випадати. І я попереджу своїх студентів, щоб вони не здумали ляпнути та принести якусь квітку. Нехай ця квітка пахне, але не в моєму вазонку», – ділиться думками депутат.