За інформацією наших джерел у Сергія Надала планують залишити на посаді керівника міськвідділу освіти Олександра Остапчука.

Раніше на цю посаду розглядалися інші кандидати, зокрема підтримуваний Анатолієм Кучеренком директор Класичної гімназії Костянтин Тригуба. До керівництва місцевої “свободи” ходили “в гості” й інші освітяни, які вважали себе гідними покерувати школами міста.

Що змусило нову владу переглянути це кадрове питання, наразі невідомо. Остапчук тривалий час є членом Соціалістичної партії, яка сповідує, м’яко кажучи, відмінну від тягнибоківської ідеологію. На останніх виборах він балотувався до міськради уже в списку Романа Заставного. В освітянському середовищі нарікають на те, що пан Олександ тормозив поглиблене вивчення християнської етики в школах міста.

З іншої сторони за час роботи Остапчука Тернопіль прославився  випускними балами в українських вишиванках, непоганими результатами на олімпіадах та тестах. Відразу і не пригадаєш гучних скандалів у цій сфері. Дорікнути головному освітянину чимось серйозним публічно ніхто не наважився.

Мабуть у Надала вирішили не ламати дров там, де все налагоджено доволі непогано. На культурі, освіті, медицині можна набити чимало гуль і не досягти жодного результату. Крім того серед канонічних свободівців немає жодного авторитетного педагога, або навіть звичайного директора школи.

Андрій Мальований

Фото: газета “20 хвилин”