12 листопада відбулося чергове пленарне засідання обласної ради. Обласні депутати, чия дієздатність воскресла після заяви Валентина Хоптяна, закінчили розгляд питань порядку денного.

Хомінець, Хоптян, обласна радаЗа рік бездіяльності накопичилося понад 100 питань. Більшість з них напряму стосуються діяльності місцевого намісництва Януковича. Це програма розвитку області на 2013 рік, обласні цільові програми, зміни до бюджету, затвердження розпоряджень Хоптяна з фінансових питань, розподіл спільного майна ради та адміністрації.

Усі ці питання без зайвих дискусій схвалила обласна рада, причому за особистої відсутності Валентина Хоптяна. Раніше “свободівці” взагалі відмовлялися розглядати ці та інші питання без голови обласної адміністрації.

Цікаво, що більшість питань набирала понад 80 голосів. Це означає, що “свободівці” голосували в унісон з регіоналами. Для порівняння на сусідній Львівщині “Свобода” та інші опозиційні сили на сесії обласної ради висловили недовіру голові Львівської облдержадміністрації Олегу Салу.