Фракція ВО «Свобода» у міськраді погрожує скласти повноваження, якщо міська ТВК не припинить перерахунок голосів і не оголосить результати виборів, повідомляє «20 хвилин».

Як ми уже повідомляли, сьогодні в ПК «Березіль» відновила роботу територіальна виборча комісія. На засіданні планували розглянути скарги по семи спірних округах до Тернопільської міської ради. Уже проведено перерахунок голосів по округу № 8,  №11  та № 29.

Свободівці кажуть, що Партія регіонів фальсифікує уже зафіксовані результати у мажоритарних округах. Аби, як вони кажуть, не допустити спотворення даних, активісти взяли в облогу міську ТВК, яку вважають винною у порушеннях. Тож якщо комісія все-таки оголосить сфальшовані, на думку свободівців, результати, вони погрожують, що їхня депутатська фракція складе повноваження і зробить міськраду нелегітимною. Це врешті призведе до перевиборів.

Як наголосив 8 листопада новобраний міський голова Сергій Надал, ВО «Свобода» вимагатиме, аби результати виборів оголосила Центральна виборча комісія. Відповідне звернення до ЦВК уже надіслав голова облради, «свободівець» Олексій Кайда.