В ефірі однієї з тернопільських радіостанцій звучить інформація дуже цікавого змісту. Розповідь йде про участь  тернополян в опитуваннях при виході з виборчих дільниць – екзит-полі.  Мовляв, виборці охоче беруть участь в опитуванні, але далі йде інформація про те, що учасники екзит-полів зізнаються, що голосували за “Свободу”.

На погляд редакції ZZ – це яскравий приклад виборчої джинси і нехтування елементарними принципами дня виборів. Екзит-пол – це традиційне закрите опитування, в якому інтерв’юєр не зобов’язаний бачити як виборець заповнює анкету. Для цього анкету виборець заповнює особисто та вкидає його у спеціальну скриньку. В практиці українських виборів ще не було випадку, щоб засоби масової інформації в день виборів розповідали про те, за кого голосують опитувані. Та й взнати це практично неможливо, бо скриньки відкриваються ближче до завершення голосування.

Шкода, що представники партії, яка претендує на місце морального авторитета серед нашого населення, не “дружать” з виборчою етикою.