Редакція ZZ отримала прес-реліз від обласної організації ВО “Свобода”. У ньому стверджується, що саме ця політична сила організувала і провела нинішній мітинг під стінами ОДА. За Збручем вітає всі політичні сили, які підтримують підприємців у їхній боротьбі за права. Однак, під час першої акції підприємців без участі партій зібралося в кілька разів більше. Подаєм заяву без скорочень.

21 жовтня 2010 року Тернопільська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” та підприємці Тернопільщини пікетували обласну державну адміністрацію, протестуючи проти ухвалення грабіжницького Податкового кодексу. Кілька тисяч пікетувальників висловили свій протест та обурення діями антиукраїнської влади. Ухвалення драконівського Податкового кодексу знищить малий та середній бізнес, залишить тисячі людей без роботи, а підприємців збанкрутить.

До учасників акції звернувся голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда та проінформував про те, що сьогодні відбувається пленарне засідання сесії обласної ради, на якому з ініціативи “Свободи” депутати ухвалять звернення до керівництва держави про недопущення прийняття Податкового кодексу, розробленого Азаровим та Тігіпком. 19 жовтня 2010 року координаційна рада громадських організацій при голові Тернопільської обласної ради одностайно підтримали таке звернення.

“Чи саме таке “Покращення життя вже сьогодні” обіцяли регіонали йдучи до влади? Спочатку провладні українофоби ратифікували зрадницькі угоди по Чорноморському Флоту в обмін на дешевий газ. В результаті ціни на газ для населення зросли на 50%, вартість продуктів харчування та комунальних послуг продовжують зростати, а заробітні плати залишаються незмінними. Cьогодні окупаційний режим Януковича хоче знищити малий та середній бізнес, знищити тисячі успішних підприємців та залишити людей без заробітку.

Закликаємо усіх депутатів Верховної Ради не приймати новий податковий кодекс у редакції Азарова-Тігіпка. Запевняємо, чим більшою буде антиукраїнська дія влади, тим сильнішою буде протидія українців. Не дозволимо нікому принижувати та знущатися над українцями на Своїй, Богом Даній землі. Нація вічна, окупанти тимчасові”, – зазначив під час виступу Олексій Кайда.