Фахівці інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Тернопільській області перевірили ресторан «Україна», де сьогодні активно ведуться ремонтні роботи, на предмет законності таких дій. Це було зроблено через звернення представників міської ради. Однак жодних порушень інспектори тут не виявили.

– На сьогоднішній день нами встановлено там здійснення поточного ремонту. Якщо будуть отримані містобудівні умови та обмеження, буде подана декларація, наприклад, на реконструкцію, то тоді ми будемо відповідно реагувати. На сьогоднішній день там є те, що є,  – повідомив начальник «Архбудконтролю» Юрій Олійник.

За його словами, проведення поточного ремонту не вимагає відповідного дозволу на початок будівельних робіт.  Якщо ж відбувається капітальний ремонт, реконструкція чи реставрація, то дозвіл на це є обов’язковим.

Той факт, що нині в ресторані «Україна» проводиться виключно поточний ремонт, викликає певні сумніви. Принаймні, переконатися у цьому можна було ще місяць тому, коли вікна у приміщенні не були щільно заліплені папером.

Нагадаємо, міський голова Сергій Надал неодноразово заявляв, що усі роботи, котрі сьогодні відбуваються в ресторані «Україна», проводяться без жодного на те дозволу мерії.  Більше того, міська рада намагається через суд визнати незаконність передачі комунального майна в оренду.