Суди задовольнили менше 1% позовів “Батьківщины” за підсумками виборів, зате задовольнили майже всі Партії регіонів і “Свободи”.

У період  з 31 жовтня по 11 листопада включно Партія регіонів, “Батьківщина”, “Сильна Україна”, “Фронт змін”, “УДАР”, “Свобода”, “Наша Україна” і “Громадянська позиція” подали в суд 2375 позовів щодо проведення місцевих виборов, підрахунку голосів і результатів волевиявлення.

Такі дані надали редакції “ЗН” представники цих політсил.

Зокрема, “Батьківщина” подала 2139 судових позовів, з яких задоволені тільки 14.

У той же час з 54 позовів, поданих Партією регіонів, суди задовольнили 46. Відносно позитивним виявився і судовий досвід “Свободи” – з 15 позовів були задоволені 11.

Представниками “Фронту змін” були подані 85 судових позовів, з яких суди різних інстанцій задовольнили 19.

“Наша Україна” подала 48 позовів, з яких 3 були задоволені. Це ж співвідношення в “Громадянської позиції” складає 12 до 2, у “Сильної України” 21 до 4.

Партія “УДАР” подала лише один позов, але безуспішно.

Нагадаємо, раніше в коментарі для “Дзеркала тижня прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що в ході передвиборної кампанії в суди першої інстанції було подано менш тисячі скарг, що свідчить про відсутність масштабного заперечування різних моментів виборчого процесу в країні, пише Українська правда

В Тернополі судді також задовольнили кілька скарг на дії ТВК, які надходили від кандидатів у депутати від ВО “Свобода”