У заяві, яку прийнято на сесії облради зокрема, сказано: Керівництво обласної організації Партії регіонів та обласної державної адміністрації чинять тиск на авторитетних людей в усіх районах області. У владні кабінети викликають сільських голів, депутатів місцевих рад, фермерів, підприємців і змушують їх балотуватися від Партії регіонів. Цих людей шантажують, погрожують звільненням з роботи, роблять спроби тиску на їх родини, вибиваючи згоду бути кандидатом-мажоритарником від Партії регіонів. У такий спосіб хочуть по-бандитськи пов’язати людей, чиє слово має вагу для громади, не дивлячись на їхню партійну приналежність.

Особливе здивування викликає співпраця Партії регіонів та партії «Батьківщина» по узгодженому висуненню кандидатів в депутати з наступним формуванням більшості.

Використовуючи адмінресурс, тиск міліції і державної податкової адміністрації Партія регіонів робить усе можливе, щоб не допустити розголосу цих фактів і перешкодити будь-яким акціям протесту проти таких протиправних дій.”

За звернення проголосувало 65 депутати, серед яких “свободіцівці” в повному складі, половина фракції УНП, по кілька душ з ЕЦу та НУ а також нічийний Степан Барна. Автори тексту звертаються до Віктора Януковиа (!), міністра МВС Могильова (!!), кабміну Азарова (!!!)  та інших з вимогою припинити вищевказане хуліганство, стали демократичними і прозорими. Як Ющенко. Редакція ZZ з нетерпінням чекає на реакцію адресатів звернення.