Четвертокурсники Тернопільського економічного університету влаштують свято для мешканців Петриківського геріатричного будинку-інтернату до Всесвітнього дня студента.

Майбутні економісти планують відвідати інтернат напередодні свята, 16 листопада. Вони попросять пенсіонерів пригадати їхнє студентське життя, роки юності та перші почуття, пише «20 хвилин».

– Ми вирішили зробити для Петриківського будинку невеличку виставу за день до свята, 16 листопада, – пояснює викладач вишу, куратор четвертого курсу Галина Василевська. – Мої студенти – а це четвертий курс – майбутні «митники» та «податківці» хочуть підготувати щось легке, веселе та нічим не образити й не засмутити старших людей. Ми вже познайомилися з ними. Як виявилося, серед них — багато талановитих, цікавих та непересічних людей. Однак вони обділені чи здоров’ям, чи сімейним теплом. Тому хочемо подарувати їм невеличке свято.

У багатьох мешканців інтернату — вища освіта. Тож вони мають що нам розповісти. А нам цікаво, якими вони були студентами, яким було тоді студентське життя. Цікаво, для порівняння із сьогоденням, якою була тоді стипендія і на що її вистачало. Хочемо почути, чи був у них взагалі День студента і як вони його святкували. Як переживали перше кохання. Влаштуємо свято й для тих, хто ще не побував у студентських лавах — проведемо посвяту у студенти.

Студенти ТНЕУ подарують мешканцям будинку-інтернату українські пісні та розкажуть гуморески.