Безкоштовний проїзд для молоді з Тернопільської громади.

На виконкомі прийняли рішення, що учні та студенти сіл, які входять до Тернопільської міської громади будуть їздити у тролейбусах і комунальних автобусах безкоштовно, повідомляє телеканал Тернопіль 1.

Це за умови наявності Файної карти тернополянина. Такими ж пільгами зможуть користуватись діти і студенти у приміському транспорті, тобто автобусах, які сполучають Тернопіль із селами громади.

Безкоштовний проїзд: студенти та учні сіл Тернопільської громади не платитимуть у транспорті

Безкоштовний проїзд: студенти та учні сіл Тернопільської громади не платитимуть у транспортіБезкоштовний проїзд для молоді з Тернопільської громади. На виконкомі прийняли рішення, що учні та студенти сіл, які входять до Тернопільської міської громади будуть їздити у тролейбусах і комунальних автобусах безкоштовно. Це за умови наявності Файної карти тернополянина. Такими ж пільгами зможуть користуватись діти і студенти у приміському транспорті, тобто автобусах, які сполучають Тернопіль із селами громади.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Опубліковано Т1 Новини Вівторок, 17 вересня 2019 р.