Тернопільські комунальники нагадають, що після початку опалювального сезону роботи з системами в будинках не дозволяться. Правда, які санкції за самовільне втручання чекають порушників, не відомо, пише сайт міськради.

Як повідомили в КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», для забезпечення надійного та сталого функціонування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення та уникнення аварійних ситуацій під час їх запуску в опалювальний період 2010/2011 років, терміном до 15 вересня всі системи теплоспоживання були заповненні хімічно очищеною водою. Про це споживачі послуг з теплопостачання були поінформовані заздалегідь через оголошення у під’їздах житлових будинків.

Водночас у технічних умовах на реконструкцію та відключення від внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, які видаються комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго», висувається вимога щодо терміну виконання робіт, які необхідно проводити з 1 травня до 1 жовтня та обов’язково погоджувати з відповідними дільницями підприємства. Самовільне втручання у внутрішньобудинкову систему опалення та гарячого водопостачання забороняється. Будь-які ремонтні роботи повинні виконувати спеціалізовані організації, що мають дозвіл на виконання таких видів робіт.

У випадку виникнення аварійної ситуації, на комунальному підприємстві теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» цілодобово діє аврійно-диспетчерська служба, куди при необ­хідності можна звернутися за телефонами 25-48-10 та 52-71-14.