Як відомо, завтра відбудеться перша сесія Тернопільської міськради нового скликання. На ній ділитимуть посади.

Наразі, з власних джерел “За збручем” стало відомо, що посаду секретаря – людини, яка відає порядком денним і в курсі всіх питань які будуть, чи не будуть розглядатися депутатами – стане Ігор Турський. Раніше ми писали про цього та інших кандидатів на важливий пост. За Турського згідні голосувати всі свободівці, а також кілька членів інших фракцій. Якщо Надалу з першої спроби вдасться провести позитивне голосування, це продемонструє стабільність підтримки мера серед депутатського складу.

Турський є рівно наближений і до мера і до партійного крила “Свободи”. Кажуть, що серед молодших і гіперактивних партійців він має репутацію “ідейного гуру”. Як це допоможе вирішувати складні питаря роботи ради стане відомо дуже скоро.

Також наші джереда інформують про те, що з інших кадрових питань картина зовсім інша. Тобто протилежна. Навколо кандидатур потенційних заступників та членів виконкому вирують гамлетівські пристрасті. В середовищі молодих і недосвідчених свободівців виявилося більше амбіційних людей, які прагнуть вагомих посад, ніж, власне, самих посад. Чи вдасться стримати дискусію у кулуарах чи конфлікт просочиться назовні також дізнаємося дуже швидко.