До кінця опалювального сезону у Тернополі тарифи на тепло і гарячу воду залишаться незмінними. Відповідний меморандум підписала місцева влада з Кабміном.

Згідно з підписаним меморандумом, до кінця опалювального сезону вартість тепла та гарячої води у Тернополі не зростатиме. Теплопостачальні підприємства отримають передбачені відстрочки оплати за природний газ та компенсацію різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло.

«Уряд встановив граничну ціну на газ для побутових споживачів. Але до цієї постанови не увійшли підприємства теплової енергетики. Міські голови Асоціації міст підняли цю проблему. Відбулося кілька зустрічей з прем’єр-міністром, було досягнуто домовленостей, що буде розроблено і підписано такий меморандум, який врегулює цю проблематику, яка гостро постала перед органами місцевого самоврядування. Бо постало питання, за рахунок чого погашати різницю в тарифах на газ. Цей пункт було врегульовано у меморандумі. Ця різниця в тарифах не буде покладатися на місцеві бюджети. Ціна для населення на гарячу воду і тепло не піднімається», – зазначив в. о. голови Тернопільської ОТГ, секретар Тернопільської міської ради Ігор Гірчак.

До кінця опалювального сезону вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки не зміниться. Втім, якою вона буде після відновлення ринку газу, питання залишається відкритим.