Незважаючи на те, що Україна перебуває у стані війни з російським агресором, напередодні виборів у Тернополі розповсюджується шквал брудної та неправдивої інформації. Прикро констатувати, але ця кампанія переповнена відвертоюбрехнею та «чорним піаром».

Окремі кандидати не гребували нічим для того, аби підняти свій невисокий рейтинг, в тому числі і проплачуючи в ЗМІ інформацію про псевдорішення якихось з’їздів та непідтримку кандидатур. Після офіційно зробленої заяви «Блоком Петра Порошенка» про підтвердження своєї підтримки Олексію Кайді стало очевидним істинне обличчя тих, хто розповсюджував брехню, прикриваючись при цьому, на жаль, патріотичними гаслами Майдану.

З’ясувався ще один обман – це замовлена в інтернеті стаття з однаковим заголовком «Тернопільський нардеп насправдіне був у зоні АТО».

То, може, заступник міністра внутрішніх справ, на сумнівної якості лист якого посилаються, не знає і про те, що 10 липня разом із народними депутатами Олексієм Кайдою та Іриною Геращенко в зону АТО їздив і його шеф -міністр Арсен Аваков?

Крім того, ніхто не говорив, що Кайда був штатним бійцем підрозділів міліції. Він як і інші народні депутати супроводжував «Січ» на Схід та перебував в місцях дислокації батальйону.

А озброєння і амуніцію для бійців «Січі» в зоні АТО, за виключенням автоматів АК-545, було закуплено повністю за кошти членів та прихильників «Свободи». У користуванні Кайди є автомат, який зареєстрований тим самим МВС, на що є підтверджуючі документи. Також Міністр Аваков особисто нагородив Кайду бойовим пістолетом «Форт 17» (калібр 9 мм).

Натомість в своєму листі заступник міністра чомусь забув вказати, що батальйон «Січ», який вже близько двох місяців перебуває в зоні АТО, був забезпечений тільки сухпайками на 7 днів, а решта провіанту постачали і постачають ті ж самі народні депутати від «Свободи».

А для тих, хто займається «чорним піаром», варто зазначити – не все продається, і не все купляється, у першу чергу, совість. Вибори закінчаться, а людям прийдеться дивитися в очі.

Принагідно нагадуємо, що27 вересня бійці «Січі», обороняючи блокпости на передовій поблизу Горлівки та Дебальцевого, за ніч ліквідували близько 10-ти окупантів та всю їхню техніку.

Крім того, зараз на східному фронті у батальйонах «Січ», «Азов», «Айдар», «Донбас», «Шахтарськ», «Дніпро», Нацгвардії та амріївоюють345 свободівців. П’ятеро членів об’єднання загинуло.