Сьогодні у Тернополі презентували малярство на склі. Виставка відомого львівського художника Ігоря Вірщука відкрилась у мистецькій галереї «Бункермуз».

В експозиції – понад тридцять робіт майстра. Як розповів керівник мистецького об’єднання «Коза» Олег Макогін, картини Ігоря Вірщука виконані у рідкісному стилі.

– Малюнок виконаний на склі, але він малює якось таким чином, що малює позаду, не знаю, як він це робить, а ми дивимось з іншої сторони, не з тієї, що він малює. У цьому і унікальність цієї техніки. Особливістю цієї виставки є те, що тернополяни будуть мати можливість купити роботи. Пан Ігор вперше потрапив в Тернопіль зі своїми унікальними роботами, до того об’їздивши всю Україну, починаючи з 1993 року, – зауважив Олег Макогін.

До речі, коштують картини, виконані на склі, недешево.

– Є роботи, які не продаються, або продаються дуже дорого від однієї до двох тисяч доларів. А є і по 300-400 доларів, – оголосив прейскурант автор Ігор Вірщук.

Оцінити роботи митця прийшов і голова обласної ради Олексій Кайда.

– Найбільше мені сподобались картини – це гарбузи-2 і гарбузи-3. Я одразу зацікавився, а де ж гарбузи-1? І пан Ігор сказав, що він подарував одному із київських музеїв. Ці гарбузи мені сподобались найбільше – просто, сонячно, весело і затишно, – поділився враженнями очільник обласного парламенту.

Триватиме виставка львівського художника Ігоря Вірщука у «Бункермузі» до 24 березня. Нагадаємо, вхід у мистецьку галерею безкоштовний.