Юна спортсменка з Бережан стала чемпіонкою України серед юніорок. Дівчина успішно виступила серед дорослих спортсменів на командному чемпіонаті України.

Змагання з легкої атлетики відбулися у Сумах. Там зібралися спортсмени з різних регіонів України. Як повідомили у Федерації з легкої атлетики області, Тетяна зуміла скласти конкуренцію своїм суперницям легкоатлеткам, з особистим досягненням 6.54, 69 секунд, фінішувавши другою.

«Вітаємо вихованку Бережанської ДЮСШ, чемпіонку України серед юніорок Когут Тетяну з успішним стартом серед дорослих спортсменів. Вона змагалася на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні в Сумах в бігу на 2000 м. з перешкодами. Тренують талановиту спортсменку Володимир та Богдан Дуди. У цій же дисципліні Віктор Гнатів з результатом 5.58.69 сек. став четвертим, а Сулило Дмитро – дев’ятим (6.05.13 сек.). Спортсмени представляють ШВСМ та обласну ДЮСШ, тренери Богдан та Оксана Дуди. У стрибках у висоту Стефанишина Христина  виборола шосте місце (175см.), а Хома Олександр та Загалюк Денис, стрибнувши на 2м., відповідно зайняли одинадцяте та тринадцяте місця. Вовчок Назар, подолавши висоту у 195 см., був 15».

Отже, юні спортсмени гідно представили Тернопільщину на всеукраїнському чемпіонаті. Попереду у них – змагання міжнародного рівня.