Наркоман зі стажем, який спокійно таксував містом, підробляючи на одній з фірм, що надає послуги з перевезення пасажирів, “роздягнув” не одну вантажівку.

Вражає байдужість власників таксофірми, котрі не поцікавилися, кого беруть на роботу. Адже наркозалежний водій та ще й з 15-річним тюремним стажем не лише міг бути носієм хтозна яких заразних болячок, але й небезпечним для пасажирів. Тому, перш ніж розповісти про теперішнє кримінальне 47-річного тернополянина, хотіло-ся б звернутися, насамперед, до власників таксофірм: може вар-то хоч інколи зважати на кадрові питання підприємства та технічний стан транспорту, яким надаєте послуги, а не лише думати про те, як «зібрати план».
Серія крадіжок акумуляторних батарей прокотилася селами Тернопільського району. До міліціонерів стали звертатися потерпілі. Так приватний підприємець з села Гаї Шевченківські повідомив, що з його вантажівки іноземного виробництва хтось поцупив дві акумуляторні батареї вартістю дві тисячі гривень. Ще один потерпілий з цього ж населеного пункту теж став жертвою злодія. Невідомий обікрав його КамАЗ. Втрат зазнали і двоє жителів села Великі Гаї. Зловмисник залишив без акумуляторів їхні вантажівки марки «ЗІЛ».

Оперативники карного розшуку спільно з дільничними Тернопільського райвідділу міліції взялися розслідувати злочини і вже незабаром вийшли на слід підозрюваного. З’ясувалося, до крадіжок причетний раніше судимий житель обласного центру. Зі слів керівника оперативного сектору Миколи Мацишина, затриманий для своїх злочинних намірів використовував автомобіль, що належить одній з таксофірм, адже час від часу, особливо на вихідні, підробляв там водієм.
Беручи замовлення, зловмисник водночас їхав у розвідку. Приглядався де, яка вантажівка стоїть без нагляду. Згодом повертався, паркував таксі неподалік, а сам відкручував акумуляторні батареї, вантажив в багажник, вивозив за межі населеного пункту, розбивав і здавав як металобрухт. І байдуже, що власники терпіли тисячні збитки, а брухт обходився в рази дешевше.

Міліціонери затримали підозрюваного. Він арештований. Вже доведено його причетність до чотирьох фактів крадіжок, та оперативники впевнені – на лаву підсудних тернополянин потягне за собою більший шлейф протиправних діянь, пише сайт УМВС.