Раніше ми писали, що шістьох бійців збройних сил госпіталізували з серйозним харчовим отруєнням. Одночасно у ЗМІ з’явилася інформація про рослідування за фактом виготовлення пійла, шкідливого для здоров’я. Кількість постраждалих така сама.

СамогонШестеро чоловіків госпіталізовані з отруєнням через вживання сурогатного алкоголю, зробленого, вірогідно, на основі метилового спирту.

Про потерпілих від його вживання повідомив правоохоронців лікар обласної лікарні.

Як повідомили в ГУ Національної поліції в Тернопільській області, правоохоронці вже знайшли джерело цього отруйного напою.

За повідомленням поліції, отруйний алкоголь розливало подружжя тернополян. У власному помешканні ділки виготовляли небезпечну спиртову суміш та продавали усім охочим по 30 гривень за пляшку.

За рішенням суду слідчі ГУНП в області спільно з працівниками прокуратури провели оубшк в оселі підозрюваних. Правоохоронці виявили та вилучили спирт, майже 10 літрів готової спиртососуміші, порожню тару з-під горілки, корки, ємності для змішування спиртосуміші та інше приладдя.

Усе вилучене поліцейські направили на експертизу. Підозрювані у скоєному зізналися.

Правоохоронці внесли відомості про подію до ЄРДР згідно частини 3 статті 204 ККУ — незаконне виготовлення товарів з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, а так само незаконний збут таких товарів, що призвело до отруєння людей чи інших тяжких наслідків. Триває слідство.