Сьогодні тернополяни розкажуть, за що люблять своє місто

14/02/2018 0
Розмір тексту:

За що тернополяни люблять своє місто, і що потрібно зробити, щоб полюбити його ще більше, з’ясовуватимуть представники всеукраїнської ініціативи «Активна громада».

Акція пройде 14 лютого о 13.00 на бульварі Тараса Шевченка біля трьохстороннього годинника. Її мета – дізнатися думку громадян, за що саме вони люблять своє місто, і що вони хотіли б змінити у ньому на краще. Крім того, тернополян ознайомлять із новим інструментом комунікації з владою та вирішенням проблем – публічними консультаціями.

– Біля трьохстороннього годинника буде встановлена локація, де люди будуть залишати свої думки про місто у формі сердець, – розповіли організатори події. – Також вони зможуть розмістити там свої прохання, побажання щодо вирішення певних проблем у місті. Під час дійства громадяни дізнаються про інструмент «Ваша Думка», який розроблений з метою створення умов для діалогу між громадянами й тими, хто приймає рішення. Ще дізнаються як долучитися до обговорення питань, які будуть виноситися на публічні консультації з громадянами. Запрошуємо до участі жителів Тернополя, громадських активістів та всіх небайдужих!

Така акція пройде паралельно у 26 містах України у межах проекту «Задай курс владі». Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – це об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка». Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...