Наводимо коротку біографію іменинника:

Михайло Михайлович Цимбалюк народився 21 листопада 1964 року в селі Пасічна Надвірнянського району Івано-Франківської області.

У 1988 році закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «фізичне виховання», після закінчення працював директором спортивної школи у селі Кошляки Підволочиського району Тернопільщини.

З грудня 1988 року по квітень 1996 року прослужив у державтоінспекції Тернопільської області. Відтак керував автогосподарством Тернопільської обласної міліції.

З травня 1998-го по серпень 2000-го – начальник Державтоінспекції Управління внутрішніх справ України в Тернопільській області.

У 1998 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «юрист», а у 2001-му – Національну академію внутрішніх справ («правознавство»).

Від серпня 2000 року – заступник начальника Тернопільської обласної міліції, а з липня 2002-го – начальник УМВС Рівненської області.

У липні 2004 року – призначений головою Тернопільської ОДА.

До призначення начальником Головного Управління МВС України у Львівській області, працював начальником департаменту кримінальної міліції у справах неповнолітніх ГУ МВС України.

29 грудня 2007 року був представлений першим заступником Міністра МВС Михайлом Клюєвим на посаду начальника УМВС України в Полтавській області

29 грудня 2007 року був представлений першим заступником Міністра МВС Михайлом Клюєвим на посаду начальника УМВС України в Полтавській області.

В березні 2010 року Михайло Цимбалюк був призначений начальником ГУ МВС у Львівській області.

16 червня 2010 року своїм указом Янукович призначив Михайла Цимбалюка губернатором Тернопільської області.