Cьогодні відбудеться засідання колегії облдержадміністрації.

Як повідомили у прес-службі, планують розглянути чотири питання: про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2010 рік і проект програми соціально-економічного розвитку області на 2011 рік, про виконання обласного бюджету за 2010 рік, про роботу структурних підрозділів ОДА, РДА щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови ОДА та про підсумки мобілізаційної підготовки та рівня мобілізаційної готовності за 2011 рік та завдання на 2011 рік.

Після колегії запланована зустріч голови ОДА з редакторами «підневільних» районних газет. Про що говоритимуть придворні писаки з керівником області – наразі невідомо. Можна припустити, що, як зазвичай, проситимуть грошей. Натомість керівництво області, ймовірно, пообіцяє всім повну «свободу слова».

Пафосні і задушевні статті про зустріч із очільником обласної державної адміністрації вийдуть у всіх газетах, мабуть, уже наступного тижня. На першій шпальті великими літерами…