Для тернопільського фан-клубу діючого Президента є дві новини.

Нотка оптимізму

Почнемо з доброї.  Показник “за Порошенка” у нашій області – другий по Україні. Так звана #команда Порошенка хоч і з мізерним відривом перемогла у всіх 5 округах області. У Тернополі конкурентом Порошенка несподівано став непрохідний Гриценко. Саме його, очевидно, освічені тернополяни призначили “меншим злом”, а відтак ледве не випередили “менше зло” патріотів. 25,9% проти 22,8% на користь Порошенка.

У сільських округах натомість конкурентом гаранта стала істо(е)рична суперниця. Але усюди програла. Власне, перемога над заклятими опонентами, очевидно, стане головною виборчою звитягою місцевих порошенківців. Вождь останніх Василь Деревляний знову “розписався” у власній виборчій безпорадності, не зумівши налагодити ефективну агітаційну кампанію за свою лідерку.

Купа сумнівів

Але це вже історія. Натомість у порошенківців залишилося менше 20 днів, щоб значно наростити кількість голосів. Очевидно, що нас очікує масова кампанія проти  Зеленського та спроба деактивувати його місцевий  штаб. В останньому наразі є люди, інкорпоровані з командою Барни-Заставного, що може стати несподіваним чинником другого туру на теренах Тернопільщини. Наприклад, при підборі кандидатів у члени ДВК. Їх у кожного кандидата має бути по 7. Для Зе-штабу це проблема та фактор ризику.  Серед формально їхніх людей можуть опинитися “заслані козачки”. Але чи це допоможе глобально – питання відкрите. У Порошенка є також своя виборча планка, навіть у такому патріотичному регіоні, як Галичина, а кількість бажаючих поволонтерити “проти” достатньо велика, судячи з голосів за Гриценка та Тимошенко. І це погана новина виборів 31 березня для тих, хто вірить у Порошенка. Особливо для тих, хто планує переобратися до парламенту восени під прапорами БПП. Якщо при таких величезних фінансових та адміністративних ресурсах за “збірний образ” Президента вдалося зібрати трохи більше 24%, то в умовах парламентської кампанії і без влади Барні-старшому чи Юрику-молодшому мало що світить…