Економічна криза змушує торгівельні підприємства зменшувати ризики неплатежів з боку банків, які мають проблеми з фінансами. За 2014 рік в крані збанкрутували більше трьох десятків банків. Їх владники звернулися до Фонду гарантування вкладів за компенсаціями.

чи не зникнуть гроші з українських банків?Війна на Сході призвела до того, що магазини на Донбасі давно не приймають до оплати банківські картки. Тепер ця “мода” докотилася до Тернополя.

Як повідомили читачі “За Збручем” вчора ( у неділю – ред) у супермаркеті “Сільпо”, що в ТРЦ “Орнава” каси не приймали пластикові картки до оплати. “На жодній касі я не міг розплатитися. Касири показували на таблички. Аміністратор пояснити в чому справа не змогла. Щось про технічний збій говорила, а коли налагодиться не знала. Покупці залишали візки і йшли в інші магазини, бо не мали паперових гривень з собою” – написав читач Назар.

Як повідомив інший читач в Тернополі у понеділок не працювали банкомати в багатьох банках, а там де працювали, люди лаштувалися в черги.