Цього тижня до нас мав нагрянути зоряний телевізійний десант – зірка глянцевих журналів, переможець рейтингів а-ля “кавалєр року”, скандальний ведучий Савік Шустер. Те, що цей пан за 5 років не примудрився вивчити української, однак не заважає йому товкти копійку на нашій політиці. Депутати, експерти, бізнесмени мають за найбільше щастя посидіти на білих диванах у Савіковій студії. А як інакше, коли в народу виробився природний рефлекс, як у собачки Павлова, щопятниці видивлятися політичне шоу? Кажуть, квитки на місця в першому ряді (з мікрофоном в петлиці) вартують дорожче, ніж на концерт Али Пугачової. Ті, що з мікрофоном можуть перебивати всіх інших і балакати більше часу.

Перед місцевими виборами у Шустера вирішили, що гріх пропускати таку нагоду і подалися в провінцію. Зібрали декорації, дівчаток з мікрофонами і самого Савіка не забули. Суть ідеї проста, як двері. Для кожної області робиться копія Шустер-лайву, з невеликими відмінностями. В ролях шуфричів і богословських – місцеві діячі, які хочуть бути мерами і депутатами. Завдання команди Шустера показати цих діячів у найкращому вигляді. На фоні знайомої студії, відомого ведучого, зіркової атмосфери навіть у інспектора ДАІ рейтинг виросте. Вартість участі варіюється залежно від регіону. У Львові просили по 150 тис. грн з носа, у Тернополі, кажуть – лише по 60. На 23 вересня планувався прямий ефір на телеканалі ТВ4, але не відбувся.

Джерела ZZ повідомляють, що до Шустера зголосилися лише два кандидати на мери Тернополя, один- діючий голова, інший – молодий і гарячий кандидат, що зібрався роздавати по 10 соток кожному. Чекали на Надала, Лила, Гуду, Щепановського та інших. Однак нікого більше не зібрали. Одним забракло грошей, інші завстидалися провінційного акценту, решта вирішила потратитися на інші речі. Шкода. Таке шоу зірвалося…