В Шумській районній раді змушені були “латати” бюджетну “дірку” розміром 212,15 тисяч гривень, яка утворилася для 13 сільських рад в зв’язку з недооотриманням з державного бюджету дотації.

Кошти виділено за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету в сумі 150 тисяч гривень та за рахунок вільного залишку коштів 62,15 тисяч гривень. Але це ще не всі фінансові “ями”.

Для забезпечення виплати заробітної плати по Великодедеркальській районній комунальній лікарні, а це 40 тисяч гривень  та розрахунків за теплопостачання по Шумській Центральній райлікарні (40 тисяч гривень) направлено вільного залишку коштів в сумі 3,65 тисяч гривень, невикористаних коштів по програмі ДАІ  – 5 тисяч гривень, економії споживання тепла по відділу з питань освіти  – 40 тисяч гривень. Довелося тугіше затягнути пояси і чиновникам з районної ради. Як повідомив голова Шумської районної ради Віталій Грушко, за рахунок економії заробітної плати по районній раді вдалося викроїти 31,35 тисяч гривень, які направили  на потреби медицини.