На зміну комп’ютерним іграм прийшли квести! Аби витягнути молодь не тільки з кафешок, а й з дому, в Тернополі відкрили «Катакомби». Всього за годину ви можете вибратися з бункеру, знайти вихід з банку та спробувати себе в ролі шпигуна. Шукати вихід з тої чи іншої кімнати варто інстинктивно.

Катакомби«Для цього не треба мати надзвичайні знання, – каже співвласник «Катакомб» Гліб. – Рівня середньої школи достатньо. Не потрібно для квесту і фізичної підготовки. Усі головоломки, які ведуть до виходу з кімнати, розгадуються за допомогою підказок, кодів, паролів».

У найскладніших ситуаціях учасники можуть по рації задати питання адміністраторам квесту. Кількість гравців у команді – від 2 до 4. Бо коли їх більше, розповідає Гліб, хтось залишається не задіяним у грі, учасникам тісно в кімнаті. Діти до 14-ти років беруть участь під наглядом батьків.

Кожну кімнату засновники розробляли спеціально для «Катакомб», то ж однакових сюжетів в інших містах ви не знайдете. Ексклюзивним є також інвентар. Наприклад, бомбу інженер Сергій виготовляв аж два місяці. А одна з головоломок має більше 800 спайок.

Тематика в «Катакомбах» виключно українська. В одній із кімнат – портрет генерала УПА.

Як зізналися в «Катакомбах», через певний час завдання у кімнатах змінюватимуть. А в найближчі тижні у «Катакомбах» відкриють кімнату Декстера, «чорну перлину», в’язницю та навіть «одиночку» – для тих, хто ризикне залишитися в кімнаті сам-на-сам.

Квест-кімнати «Катакомби» працюють на бульв. Т.Шевченка, 23 («Клуб Файного міста»), з 11 до 23 год.