Обіцянку, дану у День вчителя педагогічним колективам та дітям Новиківської і Опрілівської шкіл, виконав активіст партії «Добрий самарянин» Андрій Рудан.

Вітаючи вчителів із професійним святом, він запевнив, що подарує навчальним закладам необхідний спортивний інвентар. 8 жовтня Андрій Рудан навідався до цих шкіл та привіз футбольні, волейбольні м’ячі і набори для бадмінтону.

– Коли я був у Новиківській та Опрілівської школах у День вчителя, то у особистих розмовах із колективами почув, що дітям бракує деякого спортивного обладнання. Тоді пообіцяв, що подарую і свою обіцянку виконав, – розповідає Андрій Рудан.

Цікаво, що для педагогів такий жест був здивуванням.

– Зазвичай нам багато обіцяють, але не повертаються ці обіцянки виконувати. Пан Андрій нас приємно здивував, – говорить директор Опрілівецької ЗОШ І ступеня Надія Петрівна Притула.

Нагадаємо, що за ініціативи пана Андрія діти із малозабезпечених та багатодітних сімей із сіл Новики, Чумалі, Опрілівці змогли безкоштовно відвідати цирк. У планах також організація екскурсії до Збаразького замку.