Тернопільський мер Сергій Надал бере участь в прямому ефірі передачі “Хто тут живе?” на львівському каналі ZiK. Там йому доводиться “відбиватися” від словесних атак ведучого журналіста, колишнього мера Романа Заставного із колишнім заступником Петром Гринчишином і сектантського пастора Крочака. Цю трійцю запросили до студії в якості експертів.

.

Попри всю агресивність манери ведення, ведучий скандальної передачі Дмитро Добродомов дещо підігрував Сергію Надалу. Сюжети про особисте життя міського голови виглядають відверто беззубими, замість “розкопати” нові факти –  львівські акули пера і мікрофона обмежилися банальним повтором передвиборчих тем про джип і хату пана мера в Байківцях. Натомість опоненти в студії грають ролі статистів. Їм або не дають слова, або пускають до мікрофона захриплого і не зовсім адекватного пастора. Його тернопільський мер приписав до секти Сандея Аделаджі.

Ситуація в студії змінилася, коли тернопільський мер кілька разів звинуватив тележурналістів у тенденційності і неправдивій подачі фактів.

Передача триває.