Сергій Надал з ТернополяТернопільський міський голова Сергій Надал – на останньому місці серед міських голів обласних центрів України за рівнем доходів, отриманих у 2010 році.

.

Про це свідчать результати дослідження, яке провели громадські організації «Демократичний Альянс» та «Новий громадянин».

В рамках такого дослідження ці організації, згідно із законом України «Про доступ до публічної інформації», подали запити на інформацію головам ОДА, їх першим заступникам та міським головам обласних центрів України, аби дізнатися про їх доходи у 2010 році.

За результатами кампанії був складений рейтинг.

Отже, за минулий 2010 рік дохід тернопільського міського голови Сергія Надала складає 70,9 тисяч гривень. Це останнє місце у рейтингу по Україні. Зате дружина Надала за обсягом сукупного доходу лідирує серед перших леді обласних центрів України. За даними моніторингу, в 2010 році її дохід склав 1,15 млн.грн., з них 1,13 млн. грн – матеріальна допомога. Мер Тернополя неодноразово повідомляв, що така велика сума пов‘язана з оформленням за дружиною права власності на будинок.

14 200 м кв.(1,42 га) – загальна площа земельних ділянок, що належить родині Надала, причому міський голова особисто землі не має.

У очільника Тернополя – аж 12 м кв. нерухомості, що ставить його за цим показником на 23-е місце серед інших мерів. Членам його сім’ї належить 399,1 м кв. нерухомості.

Відомостей про наявність у Сергія Надала цінних паперів та коштів на банківських рахунках в даних моніторингу немає.

На фото: Небагатий, зате у вишиванці