Обраним мером Сергій Надал подякував виборцям за довіру.

Дорога Тернопільська громадо!

Звертаюсь до Вас сьогодні зі словами подяки за Ваш вибір. Ваші голоси — це не просто паперові бюлетені і цифри у рішенні виборчкому. Ваші голоси — це надія на майбутнє і вимога до місцевої влади захистити ваші права, забезпечити гідний рівень життя.

Ваші голоси — це підтримка і оцінка, це сподівання і потреба. Я і мої побратими надзвичайно високо цінуємо кожен голос за “Свободу”  і за нашу команду. Ми зробимо все, щоб ви не пожаліли про свій вибір.

Також я хочу звернутись до виборців інших партій і кандидатів. Я дуже хочу, щоб сьогодні ми не відчувались розділеними. Ми — велика тернопільська громада. Ми варті високого рівня життя і розвитку нашого рідного міста. Я і мої побратими працюватимемо для всіх тернополян, незалежно від їх політичних чи інших переконань.

Сьогодні я найбільше хочу, щоб всі ми відчули себе єдиною силою, яка може здійснити справжній прорив у розвитку міста. Я хочу, щоб ми перестали бути провінцією, а перетворились на справжнє європейське місто.

Наші цілі — високий рівень культури і освіти, розвиток міської інфраструктури, підприємництва, туризму, підвищення рівня житлово-комунальних послуг, благоустрою міста. Запрошую всю тернопільську громаду до спільної праці заради нашого міста, заради всіх тернополян.

Нехай нам допоможе Господь!

інформація прес-служби ВО “Свобода”