Семеро людей зі складними переломами госпіталізували у лікарню швидкої допомоги в понеділок, 6 грудня. Вони травмувалися, послизнувшись на слизьких дорогах, повідомив головний лікар закладу Ярослав Чайківський.

Порівняно з сухою погодою звернень у міський травмпункт побільшало на 20-30%. Струси головного мозку і тріщини в кістках, сильні забої та синці, переломи і вивихи, – такими є наслідки падіння на слизьких дорогах, повідомляє «20 хвилин».

На вихідні у травмпункті лікарні швидкої допомоги було людно. Люди зверталися з переломи рук і ніг, травмами кісток тулуба і голови.

– Із 8.00 до 18.00 до нас звернулося 27 пацієнтів, – повідомив у суботу, 4 грудня, лікар-травматолог вищої категорії Володимир Мацюк. – Більшість людей отримали травми внаслідок падіння на слизьких дорогах. У двох чоловіків – дуже серйозні переломи. Їм довелося лягти в лікарню. Не обійтися без оперативного втручання.

Серед «зимових» травм лідирують переломи променевої кістки та кісток нижньої третини передпліччя, зауважує Володимир Мацюк. Рідше – верхньої і середньої третини.