Селянам Тернопільщини покажуть кіно

03/02/2018 0
Розмір тексту:

До Тернополя з’їхалися представники кінокомісій з різних регіонів України. Вони підписали меморандум про співпрацю, яка допоможе у створенні якісних українських фільмів.

Співпраця кінокомісій України має допомогти і в поширенні стрічок у районних центрах і селах.

«Ми поставили перед собою кілька завдань: перше – це створення якісної продукції, друге – це її поширення. Ми хочемо зробити українське кіно більш доступним для глядача, але для цього необхідні і технічні можливості. Тому зараз стоїть питання збільшення кількості екранів у невеликих населених пунктах, щоб люди могли дивитися українське кіно. Але звісно пріоритет – це зробити його максимально якісним», – каже голова Асоціації продюсерів України Володимир Філіпов.

Кінокомісії організовуватимуть покази фільмів у різних регіонах України. До перегляду стрічок планують залучити якомога більше представників молодого покоління.

Для українських кінокомісій пріоритетним залишається досвід багатьох європейських країн у створенні фільмів. «Для нас важливо переймати досвід європейських країн у створенні фільмів, зокрема досвід Італії. Ми були раді бачити їхнього представника у себе. Надалі нас чекає співпраця», – додає керівник Тернопільської кінокомісії Леонід Бицюра.

У планах кінокомісій України – співпраця з європейськими режисерами.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...