У тернопільському парку Національного відродження представники секти намагалися встановити хрест на місці каплички, яку демонтували 30 вересня.

Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

– У суботу, 17 грудня, близько 50-60 представників цієї незареєстрованої громади викопали хрест на Микуленецькому кладовищі. На цвинтар ми його перенесли, коли священики розсвятили під час демонтажу каплички в парку. Сторож з кладовища зафіксував факт викопування хреста. Він повідомив начальника комунального комунального підприємства «Ритуальна служба» та міліцію. Хрест не облікований, не стоїть в нікого на балансі. Міліція зафіксувала місце куди завезли хрест, – розповів Сергій Надал.

За його словами хрест відвезли на територію приватного садиби, в село Велика Березовиця, що поряд Тернополя.

– У неділю ці люди знову носилися з хрестом по парку Національного відродження. За ними слідом бігали представники управління парків та міліції і не допустили нового встановлення, – додав міський голова Тернополя.

На думку Сергія Надала, на місці, де стояла сектантська капличка, потрібно не тільки відновити джерело, а й вжити потрібних заходів, щоб не допустити повторного захоплення землі сектантами.